contactpersonen

Elk team heeft een contactpersoon waarvan het e-mailadres en telefoonnummer bekend is. Hieronder de adressen voor komend seizoen:

TeamContactpersoonMailadresTelefoon
OrganisatieAlbert Lemmen
Harold Schuur
trim@ormi.nl+31 652795288
Dio Beemte 1Anieta Bredenanietabreden@hotmail.com+31 624248858
Dio Beemte 2Annelies van der Gouwannelies@vandergouw.nl+31 618933070
DSOHerman van den Beltherman@vandenbelt.eu+31 653968001
Emst SVA 1&2Jizo van der Valkjizovdvalk@hotmail.com+31 617198701
GeerstraatHenk Egbersh.egbers2@kpnplanet.nl+31 618676001
GosschalkJule Gosschalkjule@gosschalk.nl+31 651367409
Grando keukens & badHenk Wijnsmahenkpwijnsma@gmail.com+31 651186180
HellasGert de Rooijgertderooij@ziggo.nl+31 630054235
Jumbo Van Andel-ORMI 1Ard Gerritsengerritsenard@gmail.com+31 623010441
Jumbo Van Andel-ORMI 2Carla Bolkesteincarlabolk912@gmail.com+31 650215915
Jumbo Van Andel-ORMI 3Gerrit van Vemdeg.vemde@upcmail.nl+31 651197822
Jumbo Van Andel-ORMI 4Greetje Schwartemgschwarte@zonnet.nl+31 68928077
Jump 1Oscar Goosinfo@oscargoos.nl+31 622420778
Jump 2Claudia Schakelaarpc.schakelaar@kpnmail.nl+31 646445057
Langhenkel/HECGerda van Huffelengerdavanhuffelen@icloud.com+31649013480
SterrenblokIngrid Vonkivonk01@hetnet.nl+31 618078202
SVABen Blokvoortbenblokvoort@gmail.com+31 612078375
TopidoDrikus Wijenbergdrikuswijenberg@kpnmail.nl+31 613773546
TZSJohan Schrotenschrotenj@hetnet.nl+31 (578) 616352
ZuukStefan Hoogendoornstefan-hoogendoorn@hotmail.com+31 649828718