wedstrijden

Alle wedstrijden voor 1 team kun je selecteren door je (gedeeltelijke) teamnaam (bijv SVA, “Ormi 4” of “mi 4” in het zoekveld te plaatsen: dan heb je direct alle wedstrijden van je team op datum en kun je deze bijv overbrengen naar Excel.

Voor vrije velden zie hier of betreffende menu onder competitie….

dagthuisteamuitteamtijdplaatskl
6-10TZSZuuk20:00Oene 1A
6-10Jumbo Van Andel-ORMI 1Jump 121:30PWA 3A
6-10GosschalkJumbo Van Andel-ORMI 320:00PWA 4B
6-10Boem Boem BlokDio Beemte 221:30PWA 4C
13-10Dio Beemte 1Jumbo Van Andel-ORMI 121:30PWA 3A
13-10Jumbo Van Andel-ORMI 3Geerstraat20:00PWA 4B
13-10SterrenblokJump 221:30PWA 4B
20-10GRANDO KeukensBoem Boem Blok21:30PWA 3C
20-10Jump 1TZS21:30PWA 4A
20-10HellasVramac20:00PWA 4C
27-10Jump 2Gosschalk20:00GS 1B
27-10Dio Beemte 2Hellas21:30PWA 3C
27-10ZuukDio Beemte 121:30PWA 4A
27-10GeerstraatSterrenblok20:00PWA 4B
3-11Jumbo Van Andel-ORMI 1TZS21:30PWA 3A
3-11Jump 2Jumbo Van Andel-ORMI 320:00PWA 4B
3-11Dio Beemte 2Vramac21:30PWA 4C
10-11Jumbo Van Andel-ORMI 3Sterrenblok21:30PWA 3B
10-11Jump 1Zuuk20:00PWA 4A
10-11Boem Boem BlokGRANDO Keukens21:30PWA 4C
24-11SterrenblokGosschalk20:00GS 1B
24-11TZSDio Beemte 121:30PWA 3A
24-11HellasGRANDO Keukens21:30PWA 4C
24-11GeerstraatJump 220:00PWA 4B
1-12GosschalkGeerstraat20:00GS 1B
1-12Dio Beemte 1Jump 121:30PWA 3A
1-12ZuukTZS21:30PWA 4A
1-12VramacBoem Boem Blok20:00PWA 4C
8-12ZuukJumbo Van Andel-ORMI 121:30PWA 3A
8-12Jump 2Sterrenblok21:30PWA 4B
8-12GRANDO KeukensDio Beemte 220:00PWA 4C
15-12GosschalkJump 220:00GS 1B
15-12GeerstraatJumbo Van Andel-ORMI 321:30PWA 3B
15-12Dio Beemte 2Boem Boem Blok20:00PWA 4C
15-12VramacHellas21:30PWA 4C
22-12Jump 1Jumbo Van Andel-ORMI 121:30PWA 3A
22-12SterrenblokGeerstraat21:30PWA 4B
22-12HellasDio Beemte 220:00PWA 4C
5-1Jumbo Van Andel-ORMI 1Dio Beemte 121:30PWA 3A
5-1TZSJump 120:00PWA 4A
5-1VramacGRANDO Keukens21:30PWA 4C
12-1SterrenblokJumbo Van Andel-ORMI 321:30PWA 3B
12-1ZuukJump 120:00PWA 4A
12-1HellasBoem Boem Blok21:30PWA 4C
19-1Jumbo Van Andel-ORMI 3Gosschalk20:00GS 1B
19-1GRANDO KeukensVramac20:00PWA 3C
19-1Boem Boem BlokHellas21:30PWA 4C
19-1Dio Beemte 1Zuuk21:30PWA 4A
26-1TZSJumbo Van Andel-ORMI 121:30PWA 3A
26-1Jump 2Geerstraat20:00PWA 4B
26-1VramacDio Beemte 221:30PWA 4C
2-2GosschalkSterrenblok20:00GS 1B
2-2Dio Beemte 1TZS20:00DioA
2-2Dio Beemte 2GRANDO Keukens21:30PWA 3C
2-2Jumbo Van Andel-ORMI 1Zuuk20:00PWA 4A
2-2Jump 2Jumbo Van Andel-ORMI 321:30PWA 4B
9-2GeerstraatSterrenblok20:00PWA 3B
9-2GRANDO KeukensHellas21:30PWA 4C
9-2Jump 1Dio Beemte 121:30PWA 4A
16-2GeerstraatGosschalk20:00GS 1B
16-2Jumbo Van Andel-ORMI 3Jump 221:30PWA 3B
16-2Boem Boem BlokDio Beemte 220:00PWA 4C
16-2HellasVramac21:30PWA 4C
23-2Jumbo Van Andel-ORMI 1Jump 121:30PWA 3A
23-2TZSZuuk20:00PWA 4A
23-2Boem Boem BlokVramac21:30PWA 4C
9-3GosschalkJumbo Van Andel-ORMI 320:00GS 1B
9-3Dio Beemte 1Jumbo Van Andel-ORMI 121:30PWA 3A
9-3GRANDO KeukensBoem Boem Blok21:30PWA 4C
9-3SterrenblokJump 220:00PWA 4B
16-3Jump 1TZS20:00PWA 4A
16-3Jumbo Van Andel-ORMI 3Geerstraat21:30PWA 3B
16-3Dio Beemte 2Hellas20:00DioC
16-3VramacBoem Boem Blok21:30PWA 4C
23-3Jump 2Gosschalk20:00GS 1B
23-3Boem Boem BlokHellas21:30PWA 3C
23-3VramacGRANDO Keukens20:00PWA 4C
23-3ZuukDio Beemte 121:30PWA 4A
30-3GosschalkGeerstraat20:00GS 1B
30-3Jumbo Van Andel-ORMI 1TZS21:30PWA 3A
30-3Dio Beemte 2Vramac21:30PWA 4C
30-3Jump 1Zuuk20:00PWA 4A
6-4TZSDio Beemte 120:00Oene 1A
6-4Jumbo Van Andel-ORMI 3Sterrenblok21:30PWA 3B
6-4GeerstraatJump 220:00PWA 4B
6-4GRANDO KeukensDio Beemte 221:30PWA 4C
13-4SterrenblokGosschalk20:00GS 1B
13-4ZuukJumbo Van Andel-ORMI 121:30PWA 3A
13-4HellasGRANDO Keukens21:30PWA 4C
13-4Dio Beemte 1Jump 120:00PWA 4A